13 maja 2024

Led Control – kontroluj światło niebieskie

Codziennie przynajmniej przez 6 godzin patrzysz w różne ekrany – telewizor, komputer, tablet czy smartfon. Im mniejsze urządzenie, tym bliżej oczu je przysuwasz. W tym czasie Twoje oczy wystawione są na promieniowanie UV oraz niebezpieczne dla wzroku światło niebieskie.

 

Twój wzrok nie jest do niego przystosowany, ponieważ nie występuje ono w naturze w tak dużej dawce. W efekcie odczuwasz nieprzyjemne dolegliwości:

zmęczenie i pieczenie oczu

  • bóle głowy
  • bezsenność
  • brak koncentracji.

 

Szkła LED Control zatrzymują niebezpieczne promieniowanie UV oraz szkodliwe zakresy światła niebieskiego. W efekcie do Twojego oka dociera tylko bezpieczne światło które pozwala Ci dobrze widzieć.

Na zdjęciu widać, jak szkło LED Control ogranicza nadmierne świecenie ekranu oraz sprawia, że barwy stają się naturalne, ciepłe. Dzieje się tak, ponieważ specjalnie zaprojektowane nanofiltry zatrzymują najbardziej niekorzystne zakresy fali świetlnej, częściowo widocznej jako światło niebieskie, a także niewidzialne dla ludzkiego oka promieniowanie UV.

 

Soczewki LED Control są uniwersalne. Możesz je nosić cały dzień, w każdej sytuacji: w domu, w pracy, w szkole, w samochodzie, w plenerze. Bez względu na to, czy korzystasz z urządzeń elektronicznych, czy starasz się odpocząć od technologii.

 

Okulary to coś, co ma pomóc, a nie przeszkadzać. Szkła LED Control posiadają właściwości hydrofobowe oraz oleofobowe, dzięki którym będziesz mógł skupić się na pracy i codziennych obowiązkach, a nie ciągłym wycieraniu okularów z pary bądź odcisków palców. Zostały one również specjalnie utwardzone, więc możesz z nich korzystać w każdych warunkach bez obaw, że się porysują.

 

Więcej o szkłach do pracy przy komputerze znajdziesz tu>>

 

Zapraszamy też na specjalną stronę dedykowaną soczewkom LED Control>>

 

Marki: 

VEO

EGO

MioControl HD

MioExpert HD

Zoom HD

DuoMax HD

Biuro G2 HD

WorkMax HD

UV-Max

Neochromes

Transitions

© SZAJNA Laboratorium Optyczne, 1991 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Soczewki okularowe to wyrób medyczny.

Używaj ich zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.