Obszar działania naszej firmy obejmuje projektowanie, produkcję oraz dystrybucję soczewek okularowych. Stale wprowadzamy najnowocześniejsze światowe technologie oraz rozwiązania, które sprawiają, że nasze soczewki z roku na rok osiągają najwyższe standardy jakościowe. Oferujemy szereg usług i produktów dodatkowych, bezpośrednio związanych z soczewkami oraz wykonywaniem okularów.

 

Od początku działalności nasza firma mieści się w Gdyni – mieście słynącym z modernizmu i dynamicznego rozwoju. Podobnie jak Gdynia, niegdyś niewielka osada rybacka, również nasze przedsiębiorstwo ewoluowało biorąc kurs na nowoczesność i jakość. Zmienialiśmy się wraz z rozwojem rynku optycznego, równocześnie kreując go i wpływając na jego obecny kształt. Dzisiaj wytwarzamy najlepsze soczewki okularowe, każdego dnia polecane i wybierane w tysiącach zakładów optycznych w całej Polsce oraz w kilku krajach Europy. W Gdyni znajduje się również centrum dystrybucji soczewek magazynowych, które są wytwarzane, zgodnie ze standardami SZAJNA, przez największych światowych producentów.

 

Wierzymy, że wysoka jakość sama w sobie nie może być jedynym celem. Dopiero stałe jej podnoszenie – wsparte wiedzą, precyzją, zaufaniem i doświadczeniem – oznacza sukces. Zarówno nasz, jak i naszych Klientów.

SZAJNA Laboratorium Optyczne z Gdyni jest wiodącym polskim producentem oraz dystrybutorem markowych soczewek okularowych.

 

Od 1991 roku dostarczamy zaawansowane technologicznie soczewki, które zapewniają perfekcyjne widzenie i podnoszą jakość życia milionów użytkowników okularów w Polsce i w Europie.

Jesteśmy największym polskim producentem soczewek okularowych.

Marki: 

VEO

EGO

MioControl HD

MioExpert HD

Zoom HD

DuoMax HD

Biuro G2 HD

WorkMax HD

UV-Max

Neochromes

Transitions

© SZAJNA Laboratorium Optyczne, 1991 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Soczewki okularowe to wyrób medyczny.

Używaj ich zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.