OCHRONA I KOREKCJA WZROKU

To normalne, że Twój wzrok zmienia się z wiekiem.

 

Jeśli zauważasz, że coraz trudniej odczytać Ci tekst w gazecie, nazwiska na wizytówkach, smsy w telefonie, a ekran Twojego komputera odsuwasz coraz dalej od siebie by widzieć wyraźniej, to czas aby pomóc swoim oczom.

Prebiopia (starczowzroczność) to naturalny etap starzenia się wzroku.

Z wiekiem oko traci swoją elastyczność i trudniej dopasowuje się do zmiennej odległości patrzenia.

Dla osób po 40-stym roku życia istnieje wiele różnych rozwiązań do korekcji wzroku.

Wybór tego odpowiedniego powinien być zawsze poprzedzony rozmową ze specjalistą.

Soczewki progresywne VEO

VEO Futura

Złoty środek przy małej mocy do czytania

 

Świetnie wprowadzają w świat szkieł wieloogniskowych. Zapewniają zrównoważone widzenie na każdą odległość. Idealnie sprawdzą się jako szkła wielofunkcyjne ogólnego zastosowania.

 

VEO Futura to podstawowe soczewki progresywne w ofercie SZAJNA, kierowane przede wszystkim do osób, które nie korzystały wcześniej z soczewek wieloogniskowych. Zapewniają bardzo dobre odwzorowanie obrazu, są łatwe i wygodne w użytkowaniu. Rekomendowane dla osób, które szukają uniwersalnego rozwiązania w przystępnej cenie, ale nie do wielogodzinnej pracy przy komputerze.

VEO Comfort Plus

Idealna jako pierwsze soczewki progresywne

 

Piąta generacja najchętniej wybieranych soczewek dla nowych użytkowników - osób, które nie korzystały wcześniej ze szkieł wieloogniskowych. Łatwy dobór, szybka adaptacja, bezproblemowe widzenie.

 

VEO Comfort Plus to marka sama w sobie. Są to najchętniej wybierane soczewki dla osób 40+, które jeszcze nie korzystały ze szkieł progresywnych. Piąta generacja korzysta z rozwiązań wykorzystywanych w soczewkach X-Master i Supermedio - gwarantują stabilność obrazu, szerokie pola wiedzenia oraz natychmiastową adaptację. Idealne rozwiązanie jako pierwsza para soczewek progresywnych.

VEO Supermedio

Wygodne do pracy przy komputerze

 

Idealnie zbalansowane, proste w użytkowaniu i łatwe w adaptacji. Rekomendowane jako soczewki uniwersalne, także do pracy przy komputerze.

 

VEO Supermedio stanowią idealne rozwiązanie dla osób, które korzystały już wcześniej z prostszych soczewek progresywnych. Największą różnicą technologiczną w stosunku do VEO Comfort Plus jest tutaj technologia DGA, która stabilizuje pole widzenia i sprawia, że obraz jest ostrzejszy i wyraźniejszy na większym obszarze szkła. Użyte rozwiązania technologiczne sprawiają, iż skuteczność redukcji zniekształceń jest na bardzo wysokim poziomie. Produkt dla wszystkich osób po 40 roku życia.

VEO X-Master G2

Najmniejsze zniekształcenia boczne

 

Najwyższej klasy soczewki progresywne wykorzystujące topowe rozwiązania technologiczne. Gwarantują najniższy poziom zniekształceń i najszersze pola widzenia.

 

VEO X–Master G2 to topowe soczewki progresywne z grupy VEO. Podczas ich produkcji wykorzystywane są najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, takie jak Digital Ray-Path 2 oraz DGA. Sprawiają one, że komfort widzenia, rozumiany jako szerokość pola widzenia oraz stabilność obrazu przy ruchach oczami i głową, są na najwyższym możliwym poziomie. Soczewki dedykowane są wszystkim osobom po 40 roku życia, bez względu na wartość mocy do czytania.

Biuro G2 HD i WorkMax HD

Najwygodniejsze do pracy w pomieszczeniach

 

Biuro HD i WorkMax HD to soczewki stworzone dla pracowników biurowych i osób spędzających czas w pomieszczeniach. Pozwalają komfortowo widzieć tekst, komputer jak i osoby znajdujące się w pobliżu. Są rozwiązaniem dla użytkowników, którzy nie potrzebują korekcji wzroku do dali lub wolą nosić na zewnątrz inne okulary.

 

Biuro HD i WorkMax HD swoją budową i sposobem użytkowania przypominają soczewki progresywne - moc zmienia się w osi pionowej. W odróżnieniu od soczewek progresywnych zapewniają szersze pole widzenia, stąd też rekomendujemy je osobom, które oczekują największej wygody podczas pracy w pomieszczeniach

OPTIPLAST Biuro G2 HD

OPTIPLAST WorkMax HD

Soczewki biurowe i do pomieszczeń

Marki: 

VEO

EGO

MioControl HD

MioExpert HD

Zoom HD

DuoMax HD

Biuro G2 HD

WorkMax HD

UV-Max

Neochromes

Transitions

© SZAJNA Laboratorium Optyczne, 1991 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Soczewki okularowe to wyrób medyczny.

Używaj ich zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.