OCHRONA I KOREKCJA WZROKU

Soczewki fotochromowe reagują na zmianę warunków oświetleniowych.

 

W pomieszczeniach i w nocy pozostają jasne. Pod wpływem promieniowania UV zaciemniają się pełniąc funkcję okularów przeciwsłonecznych.

Solar VII

 

Podstawowe plastikowe soczewki fotochromowe w ofercie SZAJNA. Dostępne w kolorach brązowym i szarym.

 

Soczewki Solar VII reagują na zmianę natężenia promieniowania ultrafioletowego. W pomieszczeniach i po zmierzchu są przejrzyste, po wyjściu na zewnątrz zaciemniają się dając komfort okularów przeciwsłonecznych.

 

Materiał fotochromowy (światłoczuły) stosowany do produkcji soczewek Solar powstał z myślą o potrzebach użytkowników okularów w Polsce. Został on zaprojektowany m.in. w oparciu o poziomy natężenia promieniowania UV oraz temperatury występujące na naszej długości i szerokości geograficznej. Dzięki temu soczewki Solar osiągają optymalne poziomy i kolory zabarwienia w zależności od pogody, dopasowując natężenie swojej barwy do poziomu nasłonecznienia.

Transitions XTRActive Polar

 

Jedyne i najlepsze polaryzacyjne szkła fotochromowe.

 

Jeżeli dokucza Ci jaskrawe światło słoneczne lub odblaski od powierzchni, takich jak droga lub woda, wówczas szkła Transitions XTRActive Polar są wyjątkową propozycją właśnie dla Ciebie.

 

Łącząc zalety szkieł reagujących inteligentnie na światło i dynamicznej polaryzacji, szkła Transitions XTRActive Polar zapewniają lepszą ostrość widzenia, bardziej nasycone kolory i szersze pole widzenia na zewnątrz.

Transitions XTRActive

 

Szkła Transitions XTRActive są polecane dla osób, które są bardzo wrażliwe na światło lub często narażone na jaskrawe światło. Zapewniają najwyższy poziom zaciemnienia oraz dodatkową i najlepszą ochronę przed intensywnym światłem w pomieszczeniach i na zewnątrz, a nawet w samochodzie.

 

Nowe, bardzo skuteczne barwniki zastosowane w matrycy nanokompozytowej sprawiają, że szkła Transitions XTRActive osiągają najwyższy poziom zaciemnienia oraz zapewniają dodatkową i najlepszą ochronę przed światłem.

 

Szkła Transitions XTRActive jako jedyne szkła fotochromowe osiągają 2 poziom zaciemnienia w samochodzie (około 60%), najwyższy spośród szkieł fotochromowych.

Transitions Signature GEN8

 

Zaprojektowane tak, by zapewnić lepsze widzenie i ochronę oczu. Uniwersalne, przejrzyste i szybkie soczewki, dostępne w SZAJNA w 4 kolorach.

 

Soczewki Transitions Signature GEN8 zostały precyzyjnie zaprojektowane, aby poprawiać komfort patrzenia. Są to soczewki dla osób, które potrzebują bardzo przejrzystych i szybko działających szkieł fotochromowych.

 

Na zewnątrz Transitions GEN8 ściemniają się w kilka sekund, a w pomieszczeniach szybciej niż kiedykolwiek wcześniej powracają do przejrzystości. Szkła Transitions Signature GEN8, podobnie jak pozostałe soczewki z rodziny Transitions, zatrzymują 100% promieniowania UV i filtrują światło niebiesko-fioletowe zarówno w pomieszczeniach zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Neochromes

 

Neochromes to linia wysokowydajnych soczewek aktywowanych światłem, zapewniająca użytkownikom wybór okularów, które ułatwią ich codzienność poprzez korzystanie z jednej pary okularów, która ma wszystko.

 

Neochromes to innowacyjna technologia niewidocznych i wydajnych inteligentnych fotochromów, które natychmiast dostosowują się do zmieniającego się światła, zapewniając optymalną ochronę oczu przed olśnieniem i szkodliwymi promieniami oraz zmniejszając zmęczenie oczu dla maksymalnego komfortu.

 

Dzięki atrakcyjnym odcieniom i wyglądowi oraz intensywności i wydajności kolorów, użytkownicy soczewek będą czuć się dobrze w każdym świetle, podczas dowolnej aktywności w pomieszczeniu lub na zewnątrz, przy każdej pogodzie i o każdej porze roku. Obecnie to najnowocześniejsza technologia, więc teraz jest odpowiedni czas, aby dokonać wyboru, który zapewni najwyższą wygodę i wspaniały wygląd.

OCHRONA I KOREKCJA WZROKU

Marki: 

VEO

EGO

MioControl HD

MioExpert HD

Zoom HD

DuoMax HD

Biuro G2 HD

WorkMax HD

UV-Max

Neochromes

Transitions

© SZAJNA Laboratorium Optyczne, 1991 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Soczewki okularowe to wyrób medyczny.

Używaj ich zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.