OCHRONA I KOREKCJA WZROKU

Poza uniwersalnymi soczewkami do korekcji różnych wad wzroku dostarczamy rozwiązania kierowane wyłącznie do dzieci: soczewki do korekcji krótkowzroczności Mio oraz Koliber wykonywane wyłącznie w małych rozmiarach.

Zobacz więcej

MioControl HD i MioExpert HD

Skuteczna kontrola przyrostu krótkowzroczności

 

Soczewki Mio HD to skuteczne i bezpieczne rozwiązanie do korekcji krótkowzroczności i hamowania jej przyrostu. Obie soczewki stosują metodą rozogniskowania obrazu, by zahamować przyrost długości gałki ocznej, który powoduje wzrost krótkowzroczności u dzieci i młodzieży w okresie wzrostu. 

 

O wyborze danego rozwiązania i sposobie jego stosowania zawsze musi zadecydować lekarz okulista lub optometrysta.

Koliber

Lekkie i cienkie soczewki zaprojektowane z myślą o dzieciach.

 

Projektując je wiedzieliśmy, że dziecko jest najbardziej wymagającym użytkownikiem. Wielu rodziców doświadcza tego, że niezadowolone z okularów dziecko ciska je w kąt i nakłonienie go do regularnego noszenia bywa niemożliwe. Aby okulary zostały zaakceptowane szkła muszą być wygodne, bezpieczne podczas zabaw oraz dobrze się prezentować na buzi.

 

Soczewki Koliber są małe jak ich użytkownicy - mogą być do kilku milimetrów cieńsze od soczewek o standardowej wielkości przy zachowaniu tej samej mocy. Cieńsza soczewka jest lżejsza, okulary lepiej trzymają się małej buzi, nie obciążają uszu i nosa. Szkła Koliber pasują do małych oprawek, wyglądają dyskretnie, co powoduje, że dziecko nie czuje się inne od rówieśników, łatwiej akceptuje potrzebę korekcji wzroku.

Korekcja zeza

Soczewki stosowane do korygowania kierunku widzenia

 

Każdego dnia wykonujemy soczewki okularowe stosowane przez profesjonalistów do korekcji m.in. różnych rodzajów zeza. Są między innymi soczewki pryzmatyczne (posiadające poza poza wartością sfery i cylindra także wartość i kierunek pryzmy) czy też soczewki dwuogniskowe z bardzo dużym polem do czytania (franklinowskie, zwane także E-line oraz Bifo FT-45, które mają taką samą funkcjonalność, jednak wyższą estetykę).

 

O wyborze danego rozwiązania i sposobie jego stosowania zawsze musi zadecydować lekarz okulista lub optometrysta.

Imię
Nazwisko
Telefon
Twój e-mail:
Miasto
Województwo
Jakie informacje Cię interesują?
Jestem:
Pracuję w:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jesteś profesjonalistą (okulistą, optometrystą)
i chcesz otrzymać więcej informacji? 
Napisz do nas!

Marki: 

VEO

EGO

MioControl HD

MioExpert HD

Zoom HD

DuoMax HD

Biuro G2 HD

WorkMax HD

UV-Max

Neochromes

Transitions

© SZAJNA Laboratorium Optyczne, 1991 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Soczewki okularowe to wyrób medyczny.

Używaj ich zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.