SZAJNA Laboratorium Optyczne dostarcza swoim klientom aplikację pomiarową SZAJNA Snap. Została ona opracowana z myślą o tabletach firmy Samsung.

SZAJNA Snap umożliwia pomiar parametrów klienta i oprawy takich jak:

  • Rozstaw źrenic,

  • Wysokość położenia źrenic,

  • Kąt pantoskopowy,

  • Odległość soczewki od oka.

Pomiary wykonane w aplikacji automatycznie przesyłane są do SZAJNA Nawigatora (strona dla optyków, z konfiguratorem umożliwiającym zamawianie soczewek). Optyk może dokończyć składanie zamówienia on-line bez konieczności ponownego przepisywania wszystkich danych klienta. Może je uzupełnić o dodatkowe parametry, takie jak np. kształt oprawy pobrany ze skanera opraw lub kod Mimesys odnoszący się do pomiaru profilu widzenia zmierzonego przy pomocy aplikacji i gogli VR.

 

SZAJNA Snap posiada bardzo użyteczną funkcję, która umożliwia porównanie położenia oznaczeń wykonanych manualnie przez optyka na soczewkach demo z wykonanym pomiarem. Odbywa się to przez położenie oprawy na ekranie tabletu i zaznaczenie na nich położenia źrenic, podczas gdy na ekranie widoczna jest twarz użytkownika w okularach i uzyskane pomiary. Dzięki temu nie ma konieczności zaznaczania niczego na okularach, gdy klient ma je ubrane. Taka weryfikacji daje także gwarancję, że pomiar będzie odpowiadał rzeczywistemu sposobowi w jaki okulary będą leżeć na twarzy.

 

Do wykonywania pomiarów niezbędna jest nakładka centrująca na oprawę.

Marki: 

VEO

EGO

MioControl HD

MioExpert HD

Zoom HD

DuoMax HD

Biuro G2 HD

WorkMax HD

UV-Max

Neochromes

Transitions

© SZAJNA Laboratorium Optyczne, 1991 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Soczewki okularowe to wyrób medyczny.

Używaj ich zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.