OCHRONA I KOREKCJA WZROKU

UV-Max to bezbarwne soczewki okularowe, które chronią wzrok przed promieniowaniem UV i światłem niebieskim.

UV-Max

Soczewki okularowe UV-Max to nowoczesne i kompleksowe rozwiązanie.

Uniwersalne

Można je stosować przez cały dzień, w pomieszczeniach oraz poza nimi. W połączeniu z barwieniem chemicznym zyskują funkcję bardzo skutecznych okularów przeciwsłonecznych.

Komfort widzenia

Zapewniają ochronę wzroku i poprawiają komfort widzenia podczas noszenia. Filtracja szkodliwych promieni i niebieskiego światła może zmniejszyć odczucie oślepiającego blasku, redukując uczucie zmęczenia oczu.

Ochrona wzroku

Blokują 100% szkodliwego promieniowania UV oraz większość szkodliwego dla oczu światła niebieskiego. Poprawiają kontrast widzenia (w dzień oraz w nocy), nie zmieniając przy tym kolorów.

OCHRONA I KOREKCJA WZROKU

UV-Max to specjalny materiał, który filtruje światło szkodliwe dla oczu.

W 100% odcina szkodliwe światło o długości fali 415 nm, w 90% o długości 420 nm. Oznacza to, że blokuje całość niebezpiecznego światła UV docierającego do oczu oraz większość szkodliwego światła niebieskiego. UV-Max można łączyć ze wszystkimi powłokami antyrefleksyjnymi i barwieniami. 

Soczewki UV-Max są bezbarwne. To produkt dla osób szukających maksymalnej ochrony. Można je stosować przez cały dzień, w pomieszczeniach oraz poza nimi. W połączeniu z barwieniem chemicznym zyskują funkcję skutecznych okularów przeciwsłonecznych.

W 100% blokują szkodliwe promieniowanie UV oraz większość szkodliwego dla oczu światła niebieskiego. Poprawiają kontrast widzenia (w dzień oraz w nocy), nie zmieniając przy tym kolorów.

Soczewki okularowe UV-Max filtrują światło szkodliwe dla oczu.

OCHRONA WBUDOWANA W MATERIAŁ

Redukcja zmęczenia oczu
Długotrwałe korzystanie z urządzeń z ekranami o dużej jasności może prowadzić do tzw. zespołu cyfrowego zmęczenia wzroku. Ekrany emitują dużą ilość światła niebieskiego, które powoduje nadmierne obciążenie oczu. Okulary z soczewkami UV-Max mogą pomóc w redukcji tego obciążenia, zapewniając większy komfort widzenia i zmniejszając zmęczenie oczu.

 

Komfort i wygoda
Okulary z soczewkami UV-Max zapewniają ochronę wzroku i poprawiają komfort podczas noszenia. Filtracja szkodliwych promieni i niebieskiego światła może zmniejszyć odczucie oślepiającego blasku, redukując uczucie zmęczenia oczu.

 

Dla osób w każdym wieku
Soczewki UV-Max można stosować u osób w każdym wieku. Występują w wielu odmianach, w tym jako soczewki dla dzieci oraz dla osób po czterdziestym roku życia (progresywne, dwuogniskowe, ze wsparciem akomodacji).

Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV

Promieniowanie UV jest obecne nie tylko w słoneczne dni, ale także w pochmurne lub zimowe. Okulary z soczewkami UV-Max, nawet z tymi bezbarwnymi, chronią oczy, blokując szkodliwe promieniowanie UV i zapewniając im niezbędną ochronę. Soczewki można dodatkowo zabarwić na dowolny kolor, by zapewnić sobie dodatkową ochronę przed silnym światłem słonecznym.

 

 

Inteligentny filtr światła niebieskiego

Siatkówka, czyli warstwa wewnątrz oka odpowiedzialna za odbiór światła, jest szczególnie wrażliwa na światło niebieskie. Nadmiar światła niebieskiego może prowadzić do uszkodzenia siatkówki, a w skrajnych przypadkach nawet do degeneracji plamki żółtej. Okulary z soczewkami UV-Max ograniczają ilość tego światła docierającego do oczu, minimalizując ryzyko powstania trwałych uszkodzeń.

Twoje najlepsze okulary przeciwsłoneczne to te z UV-Max.

 

Twoje soczewki UV-Max nie muszą być bezbarwne! Możesz zamówić je w wariancie przeciwsłonecznym, wybierając taki kolor soczewek jaki tylko chcesz. Więcej informacji na temat barwienia soczewek znajdziesz tutaj.

Marki: 

VEO

EGO

MioControl HD

MioExpert HD

Zoom HD

DuoMax HD

Biuro G2 HD

WorkMax HD

UV-Max

Neochromes

Transitions

© SZAJNA Laboratorium Optyczne, 1991 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Soczewki okularowe to wyrób medyczny.

Używaj ich zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.