Złote Medal Targów Optyka 2023

 

Innowacyjność i skuteczność dwóch produktów naszej firmy została doceniona na Targach Optyka 2023. Soczewki progresywne VEO X-Master G2 oraz UV-Max zostały wyróżnione Złotymi Medalami.

 

Soczewki VEO X-Master G2 i UV-Max to wiodące produkty w swoich kategoriach. X-Master G2 jest najbardziej zaawansowaną soczewką progresywną z grupy VE. Wykorzystuje ona technologię Digital Ray-Path2, która stymulując mechanizm akomodacji zapewnia 99% redukcji aberracji w przekroju sferycznym i w każdym pojedynczym punkcie szkła zapewnia większy zasięg widzenia, co redukuje zmęczenie oczu przy patrzeniu na różne odległości. UV-Max to bezbarwne soczewki, dostępne we wszystkich wariantach, chroniące oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV i światłem niebieskim. Są one kompletnym i zarazem uniwersalnym środkiem ochrony wzroku, zarówno jako soczewki bezbarwne jak i w wariantach przeciwsłonecznych (można je barwić na dowolny kolor).

 

Nagrody w imieniu firmy odebrał Michał Szajna, dyrektor handlowy SZAJNA Laboratorium Optyczne.

 

Złoty Medal to najbardziej rozpoznawalna w Polsce nagroda przyznawana za wysoki poziom innowacyjności produktów. Laureatów z każdej branży wybiera prestiżowe grono ekspertów. W konkursie nagradzana jest innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność. O Złoty Medal mogą ubiegać się tylko te produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Marki: 

VEO

EGO

MioControl HD

MioExpert HD

Zoom HD

DuoMax HD

Biuro G2 HD

WorkMax HD

UV-Max

Neochromes

Transitions

© SZAJNA Laboratorium Optyczne, 1991 - 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Soczewki okularowe to wyrób medyczny.

Używaj ich zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.